Echipa de medici specialisti va sta la dispozitie pentru programari

Specialitate Medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
Analize Analize (CAS) 07:10-14:00 07:10-14:00 07:10-14:00 07:10-14:00 07:10-14:00
Cardiologie Laza Cristina 14:20-17:00 14:20-17:00
Cardiologie Belei Mihaela (CAS) 8:00-14:00 13:30-20:00 15:00-20:00 08:00-14:00 08:00-14:00
Chirurgie generala Korodi Andrei 18:00-20:00 16:00-19:00
Chirurgie generala Goldis Dan 14:00-16:00
Chirurgie si Ortopedie Pediatrica Moldovan Zeno 16:00-19:00
Dermatologie Degeratu Stefania Diana (CAS) 15:00-20:00 09:00-12:00 15:00-20:00 09:00-14:00 09:00-14:00
Endocrinologie, diabet si boli de nutritie Boboc Lavinia (CAS) 09:30-13:00 09:30-14:00
Endocrinologie Panduru Delia 14:00-18:30
Fise auto Fise auto 08:00-17:00 08:00-17:00 08:00-17:00 08:00-17:00 08:00-17:00
Fise port arma Fise port arma 08:00-17:00 08:00-17:00 08:00-17:00 08:00-17:00 08:00-17:00
Gastroenterologie Jigău Oana 15:00-18:30
Ginecologie Onel Cristina (CAS) 15:00-19:30 15:00-19:00 15:00-19:00
Ginecologie Sturz Luminita 09:00-13:00 14:00-19:00
Obstetrica-Ginecologie Dascau Voicu 08:00-14:00 08:00-14:00 13:30-17:00
Hematologie Maciuca Diana Maria 14:00-20:00
Homeopatie Valimareanu Doina 14:00-16:00
Medicina interna Degeratu Daniela (CAS) 09:00-17:00 17:00-20:00 14:30-19:00 09:00-13:30 09:00-13:00
Medicina interna Iova Cristina Mirabela 17:30-20:00 17:00-20:00
Medicina muncii Ungureanu Loredana 08:00-20:00 08:00-20:00 08:00-20:00 08:00-20:00 08:00-20:00
Neuropsihiatrie infantila Trifa Diana 13:30-15:00
Neurologie Gabor Carmen (CAS) 13:00-19:00 13:00-19:00 13:00-19:00 13:00-19:00 13:00-19:00
Neurologie Stanulescu Eduard-UTA(CAS) 09:00-13:00 09:00-14:00
Optometrie Faur Ronela 11:00-16:00 11:00-16:00 11:00-16:00 11:00-16:00 11:00-16:00
Oftalmologie Cladovan Reka 09:00-15:00 09:00-15:00
ORL Don Cosmin 08:00-14:00 13:00-20:00 11:00-18:00
ORL Muresan Maria 13:00-20:00 08:00-15:00 11:00-18:00
Ortopedie Olari Sergiu 11:00-12:00 09:00-11:00
Pediatrie Stanculet Carmen (CAS) 14:00-20:00 14:00-20:00 14:00-20:00
Pneumologie Teaha Cristina 16:00-20:00
Psihiatrie Kindling Fabiola 16:30-20:00 09:00-12:00
Psihologie Cadar Iulia 10:00-16:00 10:00-16:00 10:00-16:00 10:00-16:00 10:00-13:00
Urologie Donath Miklos Imola (CAS) 09:00-14:00 14:00-20:00 09:00-14:00 09:00-13:30 09:00-13:00